Celtic gromi w Pucharze Szkocji

Celtic nie dał żadnych szans Brechin City. W pierwszym meczu 2018 roku drużyna Brendana Rodgersa wygrała 5:0.

Można było zastanawiać się w jakiej formie będą Celtowie po blisko trzytygodniowej przerwie. Mecz V rundy Pucharu Szkocji nie okazał się jednak dla nich żadną przeszkodą.

Już w drugiej minucie wynik spotkania w Glasgow otworzył James Forrest. W pierwszej połowie prócz niego na listę strzelców wpisał się jeszcze Scott Sinclair. Po zmianie stron goście byli już na łopatkach. Z kolejnych goli cieszyli się wówczas Olivier Ntcham, Dedrick Boyata i Odsonne Edouard.

CELTIC - BRECHIN CITY 5:0
Forrest 2', Sinclair 11', Ntcham 49', Boyata 56', Edouard 86'

CELTIC: (4-1-2-3) Gordon; Lustig, Boyata (Bitton 60), Ajer, Tierney; Brown (Kouassi); McGregor, Ntcham; Forrest, Edouard, Sinclair (Johnston 68)

Napisane przez: Mick Wachowski dnia 26.01.2018; 19:19